Conversion Rate in Landing Pages

۴ نکته برای ایجاد صفحات فرود که منجر به افزایش نرخ تبدیل می شوند

با توجه به بازاریابی شرپا، ۶۴ درصد از بازاریابان اظهار می دارند که صفحات فرود موثرترین راه برای بررسی ارزش است. علاوه بر این، آنها دریافته اند که ۴۸ درصد از بازاریابان برای هر کمپین بازاریابی جدید یک صفحه فرود جدید را ایجاد می کنند.
احتمالا، رقابت شما در حال حاضر حداقل استفاده از صفحات فرود را دارد. در اینجا ۴ نکته صفحه فرود برای افزایش تبدیل ارائه شده اند:
۱. شناخت انواع صفحه فرود
به طور معمول، بازاریابان از دو نوع مختلف صفحات فرود بسته به مسیر مصرف کننده به صفحه فرود و هدف نهایی آنها استفاده می کنند.
• صفحات فرود نسل اولیه: در صورتی که می خواهید لیستی از مخاطبین را برای آغاز بازاریابی ایجاد کنید، باید از صفحه فرود متمرکز بر نسل اولیه استفاده شود. این نوع صفحه همچنین باید نوعی از قطعه تحقق مانند کیت ابزار، کتاب لکترونیکی یا چیز دیگری از ارزش را شامل شود.
• صفحات فرود جستجو پرداخت شده: اگر بازدیدکنندگان شما به طور مستقیم از جستجو پرداخت شده به صفحه فرود شما وارد می شوند، طرح، کپی و CTA شما باید دقیقا هم تراز با ad هدایت کننده آنها به صفحه شما باشد. در نهایت، هدف تبدیل شما باید متمرکز بر بخش تکمیل فرم تماس یا تماس مستقیم باشد.
۲. خاصیت کلید است
ضروری است که تمام ابزارهای پرداخت شده و ارگانیک که افراد را به صفحه فرود شما هدایت می کنند، به طور مستقیم هم تراز با پیامی باشند که بلافاصله با جستجو مقصد شما ظاهر می شود. اگر یک پیشنهاد خاص وجود دارد، اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات درست و دقیق و جزئیات مربوط به تمام تاکتیک های اعمال شده در کمپین شما ارائه شده اند.
۳. ایجاد سر فصل ها و محتوائی که نیازمند بحث است
عناوین به خوبی نوشته شده می تواند به شدت بر موفقیت صفحه فرود شما تاثیر بگذارد. اگر می توانید بینش خود را در مورد آنچه که آنها می یابند، ذکر کرده و برای نقطه درد یا نیاز آنها همدلی داشته باشید.
محتوا در صفحه فرود شما باید کوتاه و تاثیرگذار باشد و به آسانی اسکن شود، و شامل چند جمله مرتبط با فرضیه صفحه فرود و سپس یک لیست دلخواه از جزئیات پیشنهاد یا راه هایی که می توانید به بازدید کننده خود کمک کنید تا مشکل خود را حل کند.
۴. فرم هایی را ایجاد کنید که باعث افزایش تبدیل شوند
متقاعد کردن بازدید کنندگان خود برای تکمیل فرم با اطلاعات شخصی خود می تواند کاملا انجام شود که همواره باید شامل محتوایی باشد که مجددا تأیید می کند که بازدید کننده شما در حال ثبت چه چیزی است (تماس یا دریافت و پیشنهاد). فیلدهای فرم واقعی که شما در فرم خود قرار می دهید، بر اساس پیشنهاد متفاوت است. با این حال فراخوان عمل فرصتی دیگر را برای مشخص کردن آنچه که بازدید کننده شما با تکمیل فرم دریافت می کند، فراهم می کند.
اجتناب از استفاده از عبارات حاوی کلمات منفی مانند:
• پیام ناخواسته دریافت نخواهید کرد
• شرکت ما آدرس ایمیل به شما ارائه نخواهد کرد
• این ناخواسته نیست
اگر از قبل هرگز یک صفحه فرود را ایجاد نکرده اید، امیدواریم بینشی که ارائه کردیم شما را قادر به اتخاذ اولین گام برای ایجاد صفحات فرود خود به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال سازد. با این حال، اگر از قبل صفحات فرود را ایجاد کرده اید، مشتاقیم بدانیم که به اعتقاد شما کدام عنصر بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *